BH RuZZland

Russian PROSAIC!

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Lühidalt - 07.10.08

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
 • Täna möödub kaks aastat venemaa tuntud ja hinnatud ajakirjanik Anna Politkovskaja (kliki ka nendele artiklitele: Politkovskaja mõrvaga on seotud luuretöötajad; Politkovskaja mõrva aastapäev) tapmisest.
  Seoses sellega toimuvad venemaal mitmet laadi üritused. Moskvas Novopuškinski svääril toimub hetkel meeleavaldus A. Politkovskaja mälestuseks.
  Peterburis soovitakse miitingut läbi viia traditsioonilises kohas - Troitski väljakul. Peterburi linnavõimud on aga selle vastu ja on teinud ettepaneku mälestusürituse läbiviimiseks magalarajoonis asuval "Oktoobrirevolutsiooni 50-aastapäeva pargis". Vene demokraatide liikumise "Jabloko" Peterburi liidrile Maksim Reznik'ule tulid olukorra ilmestamiseks suust välja vaid kaks sõna - küünilisus ja marasm (med. marasm (jõulangus; ülek. mandumus - BHR), kirjutab Eho Moskvõ.
 • Venemaa majanduse  hetkeseisu iseloomustavad kõige paremini meedias avaldatavad pealkirjad - "Venemaa majandus on kollapsi äärel" (Российская экономика на грани коллапса), "Analüütikud on veendunud, venemaad ootab ees hinnatõusu vits" (Россию ждет новый виток роста цен, уверены аналитики).
  Eelmistel nädalatel paisati venemaa majandusse selle turgutamiseks sadu miljardeid rublasid Putini ja Medvedjevi otsuste alusel.Ent sellest oli abi just niipalju kui seda oli ... . Endiselt jätkub investeeringute röögatu väljavool venemaa majandusest, ähvardavalt paisub kinnisvaramulli lõhkemise oht (hetkel kinnisvara hinnad on praktiliselt seisma jäänud) ning aktsiaturud kukuvad hoolimata vene valitsejate optimismi nõretavatest üleskutsetest meedias.
  Täna tehti uus katse. Kas aga viimane? Venemaa president Dmitri Medvev teatas täna, et Venemaa juhtivad pangad saavad riigilt kuni viieks aastaks maksimaalselt 950 miljardit rubla (enam kui 400 miljardit Eesti krooni) laenu.
  “Ma arvan, et võime täna vastu võtta otsuse anda välja pankadele subordinaarset krediiti summas 950 miljardit rubla tähtajaga kuni viis aastat,” vahendab Interfax majandusolukorda hindaval kohtumisel osalenu sõnu.

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
teenetemärkidest

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
EI piirilepingule

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve