BH RuZZland

Russian PROSAIC!

 • Increase font size
 • Default font size
 • Decrease font size

Lühidalt - 19.06.09

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
 • Georgia luureteenistuse juhi Gela Bežuašvili sõnul on Venemaa elavdanud jõupingutusi, mille sihiks on destabiliseerida olukorda riigis ning kukutada praegune valitsus, kaasa arvatud ennetähtaegsete valimiste idee toetamise kaudu. Bežuašvili ütles täna parlamendi kaitse- ja julgeolekukomisjoni liikmetele, et Venemaa kasutab selleks endiste Gruusia ametiisikute ja praegu Venemaal elavate grusiinidest kriminaalsete autoriteetide ressurssi, vahendas võrguväljaanne civil.ge.
  «Venemaa on huvitatud Georgia sisemisest destabiliseerimisest. Venemaal on olemas kõik ressursid ja ta kasutab neid,» kuulutas Bežuašvili.
  «Nende ressursside mobiliseerimise eesmärgiks on kukutada seaduslikult valitud Georgia valitsus. Venemaa teeb kõik, et toetada ideed mis tahes destabilisatsioonist ja korratustest, kaasa arvatud ennetähtaegsete valimiste idee toetamine,» lisas ta, viidates Vene presidendi Dmitri Medvedevi hiljutistele sõnadele.
  *** vt. ka neid artikleid:
  Venemaa põlgas Gruusia suvised trofeetankid ära - Venemaa loobus pärast augustis 2008 toimunud sõjalist konflikti georgiaga sealsetes lahingutes trofeeks saadud sõjatehnikat oma armees kasutamast, teatatakse Delfi vahendusel. Sellise avalduse olevat ...
  Venemaa vetostas vaatlejate mandaadi pikendamise Gruusias
  - Venemaa otsustas panna veto ÜRO Julgeolekunõukogu resolutsioonile, millega oleks pikendatud vaatlejate mandaati Georgia separatistlikus Abhaasia piirkonnas. Suurbritannia nimetas Venemaa otsust suureks ...


 • Našistid ja nende lähimad seltsimehed on loomas seoses lähenevate kohalike riigiorganite valimisega oma valimisliitu "Наш город - Meie linn". See asjaolu on võimalik tänu sellele, et Eestis kehtib veel endiselt kodakondsuse tähendust nulliv ja olemuslikult rahvusriigi vaenulik seadus kohalike omavalitsuse valimiste kohta.
  Üleskutsele erinevatele venekeelsetele organisatsioonidele kutsutakse üles seadma kandidaate ning selle üleskutsega on liitunud üsna tuntud vene šovinistid: Mark Sirõk, Mstislav Rusakov, Dmitri Linter, Vladimir Lebedev, Vladimir Illjaševitš, Juri Žuravljov ning Maksim Demidov.
  *** vt. ka neid artikleid:
  Jälle kodakondsusest -... ka ilma kodakondsuseta hää küll. Seepärast on BHR'i veendumus selles, et kui Eestis kehtiks analoogne kohaliku omavalitsuse valimiskorralduse seadus kui näiteks Lätis, et riigi esindajaid ka kohalikul ...
  Balti venelased, kodutud koerad e. Eestis on alanud valimisvõitlus - ... Vabariigi seadusandlus võimaldab riigiorganite valimistel kohaliku omavalitsuse tasandil osaleda ka Eesti Vabariigis juhuslikult asuval elemendil - näiteks mittekodanikel, uruguailastel, somaallastel, ...

 • Rostovi oblastis kukkus alla vene sõjalennuk SU-24. Ametlikel andmetel on lenduritega kõik korras, kuivõrd nad katapulteerusid. Asi on seda intrigeerivam, et vaid kaks päeva tagasi potsatas maakamara pihta teine sama tüüpi vene sõjalennuk. Nimetatud katastroof toimus Murmanski oblastis.
  17:10 - viimaste teadete kohaselt põhjustas lennuki purunemise vigane juhtimissüsteem.


 • Venemaal asuva Barnauli juriidilise instituudi õppejõud lõid oodi Putinile.Teos, mis kannab nime "Tänumeelselt Altailt" (От благодарного Алтая), on valmis tehtud tänaseks päevaks, mil Putin külastab Altai krai'd, edastab netiportaal "Bankfaks" (Банкфакс). Ood on mõeldud esitamiseks koos sümfooniaorkestriga. Portaal ei too välja oodi teksti ennast, küll aga tsiteeritakse seal persooni, kes on seda oodi kuulnud koos orkestri esitusega. Ta märgib muu hulgas: "... see värk mõjub tugevamalt kui hea pornofilm..."
 • Moskvas asuva Kalibrovski tehase direktor ähvardas oma töölisi mahalaskmisega. See toimuvat juhul, kui töölised alustavad lubatud streiki. Streigi põhjuseks on asjaolu, et töölised pole viimase nelja kuu jooksul oma töö eest tehases palka saanud, kirjutab Eho Moskvõ. Tõsi - hiljem on tehase direktor selgitanud, et "mahalskmise" allmõtles tema "vallandamist".
 • Ukraina julgeolekuteenistus kahtlustab president Leonid Kutšma endist administratsiooniülemat Viktor Medvedtšuki spionaažis Venemaa kasuks. Spionaažikahtlustusega seoses on Medvedtšuki telefonikõnesid pealt kuulatud, vahendab lenta.ru Kommersant-Ukraina uudist. Medvedtšuk ise peab pealtkuulamist ebaseaduslikuks. Ajalehe andmetel on pöördunud riigi peaprokuröri poole palvega algatada kriminaalasi Ukraina julgeolekuteenistuse ametiisikute vastu, kes tema hinnangul võltsivad tõendusmaterjali, et algatada kriminaalasi riigireetmise süüdistusega. Selle aasta märtsi alguses teatas oma telefonide ebaseaduslikust pealtkuulamisest peaprokuröri asetäitja Renat Kuzmin.

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
erakond

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
wiki tänubanner

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve