BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kaitseminister Aaviksoo avas Erna retke

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))

Kaitseminister Jaak Aaviksoo ütles täna luurevõistluse „Erna retk“ avarivistusel Jüriöö pargis, et parimad sõdurioskused toob esile pühendumine kõrgemale eesmärgile.

Kaitseminister Aaviksoo sõnul on Erna retke näol tegemist ühteliitva sõprusüritusega, mis paneb proovile nii Eesti kaitseväelased ja kaitseliitlased kui ka välismaiste võistkondade liikmed, teatas kaitseministeeriumi pressiesindaja.

„Parimad sõdurioskused toob esile pühendumine kõrgemale eesmärgile, kui seda on pelgalt osalemine võistlusel. Algupärase Erna retke ennastsalgavat missiooni korrates peavad osalejad vastu võtma väljakutse, mis eeldavad raskel rajal hakkamasaamist, kasutades selleks lihtsaid vahendeid ning eelkõige oma nutti ning füüsilist ja vaimset vastupidamist,“ ütles kaitseminister.

„Seda pühendumist kõrgemale eesmärgile kandis endas ka omaaegne Erna rühm, mis 68 aasta eest Punaarmee poolt okupeeritud Eestis maabus,“ lisas Aaviksoo.Uudisteagentuuri RIA Novosti reporter avaldas uudise Erna retkest pealkirjaga "Eesti viib läbi sõjalise mängu natsistlike diversantide auks". Uudises viidatakse Venemaa välisministeeriumile, "mis on korduvalt teinud avaldusi selliste ettevõtmise läbiviimise vastu, märkides, et nende toetamine Eesti võimude poolt ei saa olla mõistetav teistmoodi kui liigse sallivusena natsismi populariseerimisel ja Teise maailmasõja tulemuste ümbervaatamisel.

www.DELFI.ee

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
Nimekirjad

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
wiki tänubanner

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve