BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Kremli poliittehnoloog: Venemaad ähvardab USA infrastruktuur Eestis

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Balti riigid ei kujuta Venemaale väikseimatki ohtu, kuid ohtlik on Eestisse paigutatud USA infrastruktuur, leiab Kremlile lähedane Venemaa poliittehnoloog, uudisteagentuuri Regnum endine peatoimetaja Modest Kolerov.

Kolerovi sõnul on Eestis loodud väga suur raadioelektroonilise võitluse keskus, mis on suunatud Venemaa vastu, vahendas rus.delfi.lv Kolerovi intervjuud ajalehele "Neatkarīgajai Rīta Avīzei".

"See on tõsine sõjalis-poliitiline väljakutse. Eestlased eraldavad oma territooriumi, et USA saaks Venemaa vastu välja astuda," ütles Kolerov.

Poliittehnoloog rääkis ka, et Balti riikide "suveräänsuse vähendamine" Brüsseli kasuks Venemaad ei häiri, kuid "suveräänsuse vähendamine" Washingtoni kasuks on oht.

"Praegu viib USA Balti riikides läbi NATO õppusi. Mida seal õpitakse? Dessandi tehnikat. Dessant on plaanis korraldada Põhja-Eestis, vahetult meie piiri lähedal," ütles Kolerov.

Poliittehnoloog rääkis ka, et Venemaa ei ole ikkagi õppinud "kaasmaalasi" naaberriikides ära kasutama viienda kolonnina.

"Samuti ei ole Venemaa suutnud ega püüdnud kasutada Venemaa investeeringuid kui poliitilist faktorit. Venemaa kaasmaalased on Venemaa võimust sõltumatud. Nad on sõltumatud ajaloolisest Venemaast kui kultuurilis-ajaloolisest keskkonnast," rääkis Kolerov

"Venemaa viies kolonn piiririikides on kõigest valelik müüt, et nende riikide KGB-d otsiksid väsimatult luubiga seda kolonni - mina arvan nii. Ja ma räägin täiesti avalikult: ma oleksin õnnelik, kui mõnes riigis viies kolonn oleks. Kuid ei ole," lisas Kolerov.

Heikki Aasaru
RahvusRinghääling


Kliki ka nendele artiklitele:
* 300 aastat Venemaa ühendamisest Eestiga?
... Ajalooline Mälu direktor Aleksandr Djukov ja infoagentuuri Regnum peatoimetaja Modest Kolerov. Oma poiss Rjurik Ometi ähvardab numbrit 300 ümbritsev aupaiste tuhmuda. Paari aasta pärast möödub 1150 aastat ...
* Eesti-küsimus lõhestab Venemaad
... seltskondi. Agentuur Regnum, mille peatoimetaja on Baltimaade poliitika terav kritiseerija Modest Kolerov, on alati pooldanud radikaalset suhtumist, aga kunagi varem pole sel põhjusel rünnatud Venemaa ...
* Lühidalt - 30.07.09
Vene välisministeerium tundis elavat huvi hiljutise sündmuse asjus, mille otseseks tulemuseks oli REGNUM peatoimetaja ja oma räigete väljaütlemiste poolt tuntud endise Kremli tšinovniku Modest Kolerov'ile ...
* Klenski pärlid
... – kultuurtreegerlus. Sellise kursi valis ka Venemaa, kes Kremli endise kõrge ametniku Modest Kolerovi sõnul peaks pöörama Eestile selja – milleks peaks Venemaa muretsema Eesti renomee pärast, las Eesti ...

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
teenetemärkidest

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
EI piirilepingule

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve