BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Gorbatšov kutsub taas perestroikale

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Nõukogude Liidu viimane liider Mihhail Gorbatšov on seisukohal, et Venemaal tuleb taaselustada perestroika.

«Praegu oleme jõudnud sellisesse etappi, kus perestroika on katkenud. Poliitika on üha rohkem muutumas imitatsiooniks. Meil on vaja uut riigijuhtimise süsteemi,» ütles Gorbatšov laupäeval Moskvas, esinedes avaliku loenguga.

Gorbatšovi hinnangul on vaja tõelisi valimisi, mitte nende imitatsiooni.

Gorbatšovi sõnad ei jäänud märkamata valitseva partei poolt, kelle vastus endisele riigijuhile oli lühike ja konkreetne - KÕŠŠŠ!

Ühtne Venemaa Gorbatšovile: eelmise perestroikaga kaotasime riigi.

Võimuerakond Ühtne Venemaa ei jaga Nõukogude Liidu viimase liidri Mihhail Gorbatšovi arvamust, et perestroikat tuleks jätkata.

«Mihhail Gorbatšov algatas juba ühe perestroika. Selle tulemusena kaotasime me [peaaegu - BHR] riigi,» ütles Ühtse Venemaa nõukogu presiidiumi sekretär Sergei Neverov täna ajakirjanikele Gorbatšovi ettepanekut kommenteerides.

Neverov ei jaga ekspresidendi hinnangut Venemaal aetavale poliitikale. «Just see poliitika on aidanud meil riigi säilitada, lahendada vaesuse probleemi ja takistada kuritegelikku maailma võimule tulemast -, mis olid Gorbatšovi poliitika tagajärjed Venemaa jaoks,» ütles ta.

Võimupartei esindaja kinnitusel toetab suurem osa elanikkonnast valitsuse ja presidendi tegevust. «Ja see on parim tõestus valitud poliitika õigsuse kohta.»

Allikas:
Interfax / BNS

Kliki ka nendele artiklitele:
* Jeltsini nõunik: eestlased päästis eriline hingelaad
... Nii et oht oli ja loomulikult me reageerisime sellele. Saabunud tagasi Moskvasse, nõudsime me Gorbatšovilt järjekindlalt hinnangut 13. jaanuari sündmustele [inimohvritega lõppenud Vilniuse teletorni hõivamine]. ...
* Postimees Savisaare-Bakatini paktist
... et Nõukogude Liit kukkus augustis kohe kokku, aga tegelikult pani Gorbatšov alles jõululaupäeval pillid kotti. Praegu räägitakse, et mis nad ikka oleks teinud. Eesti oli üks, kes pääses oma Dnestri-äärsest ...
* Keskerakond, KGB ja sellest tulenev Eesti riigi vastasus
... ei kodueestlased ega pagulased polnud valmis adekvaatseks tegutsemiseks perioodil, mis algas Mihhail Gorbatšovi võimule tulekuga NSV Liidus. Lüüsid avanesid täiega 19. augustil 1991, mil Boriss Jeltsin ...
* Honeckeri lesk: Gorbatšov on reetur ja DDR-i kadumine tragöödia
... kasvatuse eest. Margot nimetas Nõukogude Liidu endist presidenti Mihhail Gorbatšovi tema reformide pärast reeturiks. Naist ärritab tema pensioni suurus. Ühendatud Saksamaa maksab Margotile pensioni 1500 ...

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
Nimekirjad

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
EI piirilepingule

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve