BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Venemaalaste olemuses on olla röövel ja okupant.

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Enamus venemaa elanikest on seisukohal, et need territooriumid, mis nende riik on endale jõuga (näiteks Soome Karjala) ja/või ebaseaduslikult (näiteks Eesti Setomaa) haaranud, need peavad jääma venemaa külge igavesest ajast igavesti.
See seisukoht ilmestab selgelt venemaalaste moraali ja riigi propaganda mõju tegelikku ulatust.

Samas kardavad venemaalased, et nende riik võib siiski laguneda ja oht vene riigi praegusele territoriaalsele võimutäiusele on reaalne.

Vene Föderatsiooni praeguseid piire tuleb kaitsta iga hinna eest, arvab 93 protsenti venemaalastest. Teostatud küsitlust vahendas Eesti lugejatele värske Postimees.

Lehes viidatakse Interfaxi uudisele, et Ühiskondliku Arvamuse Fondi telefoniküsitluse andmetel oli 57 protsenti vastanutest seisukohal, et riigi territoriaalne terviklikkus on ohus. Vastupidisel arvamusel oli 34 protsenti vastanutest.

Ligi pooled ehk 48 protsenti olid kindlad, et venemaal eksisteerib piirkondi, mis tahavad iseseisvuda. 35 protsendi arvates selliseid regioone pole. Peaaegu iga viies ehk 18 protsenti ei suutnud sellele küsimusele vastata.

Iga kuues ehk 15 protsenti leidis, et riigi Kaug-Ida piirkondi ähvardab Hiinast pärit migrantide sissevool. Migratsiooni üldse pidas tõsiseks ohuks 9 protsenti.

Välisohtu nägi 8 protsenti vastanutest, 7 protsenti muretses aga venemaa ja Jaapani erimeelsuste pärast Kuriili saarte teemal. Neli protsenti oli veendunud, et riigi terviklikkust kahjustab hoopis võimude sisepoliitika.

82 protsenti vastanutest oli seisukohal, et venemaa suur territoorium sisaldab endas rohkem plusse kui miinuseid. Peamiseks argumendiks oli loodusvarade küllus.

Kokku küsitleti septembris tuhande venemaalase arvamust.

Ilma küsitlust korraldamata on tõenäoline, et enamus venemaalasi peab Eesti riigilt okupeeritud alasid enda riigi seaduslikeks valdusteks nagu ka meie rahvalt varastatud ja röövitud väärtusi peetakse vene riigi ja rahva omandiks. Olgu selleks röövitud presidendi ametikett või Tartu Ülikooli varad - VSJO NAŠI!

Kliki ka nendele artiklitele:
* Eesti okupant: teil pole õigust okupatsioonihüvitist nõuda
... Miks vargariik? Aga nad ju on meilt varastanud tohutult palju väärtusi, mida tagasi pole andnud - alates ülikooli varadest ning presidendi ametiketist kuni meie rahvale ...
* Terroristlik šovinismikants venemaa on lootusetu juhtum
... tema parteid toetab aktiivselt vargariigi valitsev poliitiline eliit ning keskerakondlased eesotsas oma ...
* Piirilepingust ja venemaast
... on läbi kukkunud. Hullemgi veel. Assadi vältimatu kukutamine Süürias ning Iraani Islamivabariigi eelseisev purustamine ja tükeldamine seavad hoopis uude geopoliitilisse olukorda ka Venemaa kõhualuse Taga-Kaukaasias, ...
* Euroopa väsinud Venemaast
... ... imperialistlikke ambitsioone ja juhundub suurvene šovinismist, tuleb olla seisukohal, et venemaa kurjusest lahtisaamiseks tuleb venemaa tükeldada pisiriikideks - taastada sisuliselt XIII sajandil ...

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
President

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
wiki tänubanner

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve