BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Riigivenelased ja uskumised

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Keegi ei kahtle vene propagandatööstuse mõjukusest venemaisel siseturul.
See on efektiivne ja mõjus.

Kui vaja, saab selle abil venemaa vaenlaseks nr 1. Eesti, kui vaja, siis USA jne. Asi pole loogikas või asjade tegelikus seisus vaid pelgalt poliitilises tahtes.
Ja nii ka kõikide muude uskumustega välispoliitika vallas.

Venemaa on alates II Maailmasõja lõpust kõige agressiivsema ja sõnamurdlikuma välispoliitikaga riik maailmas, kes ei tunnista püsikokkuleppeid ega konservatiivset välispoliitikat ning, kes ei häbene ka naaberriikidelt endale tükke hammustamast ning neid oma riigi osadeks tunnistamast. Teisi selliseid riike ei ole eksisteerinud II Maailmasõja lõpust alates, kui Hiinat mitte arvestada. Ometigi usuvad venemaalased, et nende riik on kõige rahuarvastavam maailmas. Teisalt usuvad venemaalased, et kogu maailm tahab neile kallale tungida, neid vallutada ja, et sõjast pole pääsu.

Küsimus, et mis sõda ja kes selle alustab on venemaalase peas juba vastuse leidnud - tuleb tuumasõda ja tõenäoliselt alustab seda USA.


Venemaalased hindavad tuumasõja ohtu kõrgeks
BNS

Venemaalased hindavad tuumarelva kasutamise ohtu kõrgeimaks USA poolt - vastates küsimusele, kust lähtub tuumasõja oht, nimetas 52 protsenti vastanutest Ühendriike.

Edasi tulid selles nimekirjas Hiina (12 protsenti) ja Pakistan (9 protsenti), teatas juuni lõpus 1500 inimest küsitlenud Avaliku Arvamuse Fond.

64 protsenti küsitletud venemaalastest ei välista praegu tuumasõja puhkemist. 20 protsenti vastanuist pidas seda ebareaalseks, ülejäänud ei osanud oma arvamust sellel teemal avaldada.

53 protsenti respondentidest leiab, et tuumasõja oht on praegu suurem kui 15-20 aastat tagasi. 26 protsenti hindas selle tõenäosust sama suureks ning vaid 7 protsendi arvates on tuumasõja oht kahanenud.

Kliki ka nendele artiklitele:
* Venemaa käitub kui armetu väike pätt
... nimetas teda peksjaks ... . Tuttav - venemaa puhul alati esinev matriits. Venemaa on oma ideoloogilises kuvandis kasutusele võtnud mõiste "surmavaenlane" asemel sõna "fašist", kaotades oma vaenlasi süüdistades ...
* Taas venemaale Leningrad ja Stalingrad?
... ju teatavasti rahvavaenlane oli ning lapsi sõi - tänapäeva venelane nimetaks tsaari ilmtingimata fašistiks. Seetõttu sai Tsaritsõn endale ajastule kombeks oleva uhke nime - Stalingrad, mis omakorda 1961. ...
* Venelased kardavad USAd, Ukrainat ja Eestit
... ja riigivenelase vaenlaseks on õhtumaade kultuuriruumi ...
* Mis oleks kui püüaks rääkida asjadest õigete nimedega?
... mis hiljem parteiks kasvas - sellest on venemaalase jaoks saanud sõna ja mõiste, mida peaks nüüd tõlkima kui "vihavaenlane, absoluutne kurjus". Selliste sõnaväänamiste poolest on muidugi praegune vene ...

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
President

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
EI piirilepingule

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve