BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Terroristid kinnitavad nende kontrolli all olevatelt territooriumitelt tehaste, tootmisüksuste ja -seadmete "evakueerimist" venemaale

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Ukraina on kogu aeg väitnud, et relvaseparatistide kontrolli all olevatest piirkondadest viiakse venemaale massiliselt igasugust vara. Terroristid ise saadavad sinna oma pered ja nendega koos ka vara. Samuti on korduvalt meedias edastatud, et "ohupiirkondadest" (seal, kus on oht, et ATO jõud võivad separatistid minema lüüa) viiakse seal asuvat igasugust vara (oma ja võõrast) venemaale. Palju on kirjutatud linnades toimuvatest marodööritsemistest, totaalsest ja massilistest korterite "tühjendamisest" jms.. Automüügisalongidest kuni elektroonika-ladudeni, kõik on tühjaks tassitud. Ja kõik see vara liigub edasi venemaale.

Venemaalt tulnud "humanitaarkolonni" lahkumist tagasi venemaale ilmestasid nii Ukraina keskvõimude kinnitused kui ka sotsiaalmeedias levitatu, et koormad sisaldasid Ukrainas asuvate ettevõtete vara. Ukraina võimude teatel viidi venemaale sõjatehaste tehnoloogiat. Venemaa loomulikult on seda eitanud.

Kuid täna paljastasid erinevad meediaportaalid selle venemaa järjekordse vale. Tõepoolest venemaale tassitakse Ukraina sõjatehaste sisseseadeid. Seda "evakueerimise" sildi all.

Terroristide enda koduleht "Golos Sevastopolja", mida toimetatakse Moskvast ja Krimmist, edastas täna sekundeerivalt teate, et "Luganski masinaehitustehas evakueeritakse venemaale". Tehakse seda väidete kohaselt "sõja-aja seaduste vaimus", et tehased viivad oma tootmise ära venemaa territooriumi sügavusse ("... в духе военного времени - предприятие переносит свое производство в глубь российской территории.").

BHR

Kliki ka nendele artiklitele:
* Venemaa soovib saata Ukrainasse järjekordse "kummituskolonni"
... kolonni autod naasnud venemaale. Ukraina julgeoleku- ja kaitsenõukogu infokeskuse pressisekretäri Andri Lõssenko sõnul olid veoautodesse laaditud Ukraina relvatehastest võetud seadmeid,
* Lühidalt - 23.08.14 (täiendatav)
... venemaale suundunud veokitesse tõstetud seadmed ühest Luhanski tehasest, kus toodeti padruneid ja muud laskemoona. On tõenäoline, et putinliku režiimi järjekordne üleolevuse näide maailmale, et ta võib vabalt ületada ilma luba saamata naaberriigi piiri, ...
* Nemtsov: Putin - see on sõda
... "me oleme Ukraina suveräniteed pooldajad"...), see on marodööritsemise õigustamine (meenutage Ukrainat), see on julmus ja ükskõiksus.
* Lühidalt - 14.07.14
... marodööritsemised ja inimröövid on igapäevane nähtus. Varastatakse kõike ja kõikjalt. Paralleelselt rüüstamistega kaasnevad massilised inimröövid, mis võivad olla seotud ka sisemiste omavaheliste arveteõiendamistega, ...

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
teenetemärkidest

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
EI piirilepingule

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve