BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Poolas spioneerivaid Vene diplomaate ähvardab väljasaatmine

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Poola sisejulgeolekuagentuur saatis välisministeeriumile ettepaneku mitme spionaažis kahtlustatava Vene diplomaadi väljasaatmiseks, teatas ajaleht Gazeta Wyborcza kolmapäeval viitega oma infoallikale.

Kirjutises pole öeldud, mitmest diplomaadist jutt käib.

Poola välisministeeriumi esindaja Marcin Wojciechowski ja sisejulgeolekuagentuuri esindaja Maciej Karczyński keeldusid kommentaaridest.

Ajalehe andmeil peab esitatud nimekirja osas otsuse tegema valitsusjuht Ewa Kopacz. Teisipäeval ütles ta riigitelevisioonile: «Otsus saab tehtud, kui ma olen läbi rääkinud kõigiga, kellega pean konsulteerima.»

Väljaande andmeil tuntakse Poola valitsuses samas muret, et Vene diplomaatide väljasaatmine pingestab niigi keerulisi Vene-Poola suhteid veelgi. Võimalik, et diplomaadid lahkuvad Poolast käratult, oletas Gazeta Wyborcza.

Poola sõjaväeprokuratuur esitas eelisel nädalal armeekolonelile süüdistuse teise riigi heaks luureandmete kogumises. Sama süüdistuse alusel vahistati ka jurist, kes on samaaegselt nii Poola kui Venemaa kodanik.

Interfax/BNS/PM

Kliki ka nendele artiklitele:
* Poolas peeti kinni Venemaa kasuks luuramises kahtlustatav sõjaväelane
Poola julgeolekuteenistused pidasid välisriigi kasuks spioneerimises kahtlustatuna kinni kõrge sõjaväeohvitseri, teatas kaitseministeerium täna, meedia teatel luuras ohvitser Venemaa heaks. «Kaitseministeerium ...
* Kuidas venemaa valmistab ette terroriste e. nn "protestiliikujaid"
... Vene spioonide eest ... peamine eesmärk on saada teavet kaitsetööstuse uute toodete kohta, vahendas Reuters. "Vene ja Hiina salateenistused püüavad siiani Saksa sõjaväelasi värvata. Me peame seda ...
* Spiegel: Saksamaa paljastas kaks Vene spiooni
... nüüd on pihtide vahel küsitlusfirma Levada KGB-laste võimule naasmine Putini-aegsel Venemaal tõi tagasi ka nõukogude-aegset totalitaarset ...
* Vene spioonimaania kogub tuure - nüüd on pihtide vahel küsitlusfirma Levada
KGB-laste võimule naasmine Putini-aegsel Venemaal tõi tagasi ka nõukogude-aegset totalitaarset ühiskonda püsti hoidnud spioonimaania. Nüüd nõuavad võimud, et küsitlusfirma Levada tunnistaks end välismaiseks ...

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
Maaomanik

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
EI piirilepingule

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve