BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Illarionov: Putini alluvate ülesandeks on kukutada Porošenko enne 2015. aasta lõppu

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Ukraina parlamenti pürgivate Kremli-meelsete jõudude peamiseks ülesandeks on segada  ülemraada tööd.

Vene presidendi Vladimir Putini kunagine nõunik Andrei Illarionov rääkis Ameerika Häälele, et ülemraadasse kandideerivate inimeste seas on palju Kremli-meelseid isikuid. Neid on ka demokraatlike jõudude hulgas.

Illarionovi sõnul seadis Putin ülesandeks moodustada võimalikult suur saadikute grupp, mis võiks blokeerida parlamendi töö.

Tema väitel pani Putin oma alluvate jaoks paika kuupäeva, milleks Petro Porošenko peab olema riigitüüri juurest läinud – see peab toimuma enne 2015. aasta lõppu.

«Kreml tegutseb praegu kavalamalt, loomingulisemalt ja kasutab loomulikult oluliselt enam ressursse. Roheliste mehikeste asemele tulid teised rohelised argumendid. Ja loomulikult mitte väiksemas, vaid suuremas koguses.»  

Illarionovi sõnul ei lõpeta Kreml katseid destabiliseerida olukorda Ukrainas ükskõik millised sealsed arengud ka ei oleks. Ta leiab, et kaheksa kuud putinlikku agressiooni on näidanud, et Euroopa Liit ja USA ei suuda anda vastulööki Kremli ambitsioonidele.

Tema oletusel on järgmised kaks aastat ja eriti talv ning sealt edasi kuni järgmise aasta lõpuni kõige ohtlikumad. «Sel ajal mobiliseeritakse kõik võimalikud ja võimatud ressursid selleks, et seda programmi lõpetada – programmi lammutada sõltumatu Ukraina.»

Ukraina ülemraada valimised leiavad aset 26. oktoobril.

UNIAN/Postimees

Kliki ka nendele artiklitele:
Ruskii Mir e. Vene Maailm tegelikkuses
... käsitleb Eestit ikka sõnakuulmatu vasallina ... nõunik Illarionov: Putin peab Balti riike „vene maailma“ kuuluvaiks ... riikidena, kuigi neid hinnatakse teisiti kui Poolat, Suurbritanniat või ...
Laaneots: sõja asemel tuleb karta venelaste sigadusi
... oli nõus Andrei Illarionoviga, kes nimetas seda lihtsalt infoterroriks, et Porošenkot survestada. Teiseks on Putin Laaneotsa sõnul praegu närvis, sest Venemaa on sattumas kahe tule vahele. Läänes suur ...
Andrei Illarionov: klassikalisele sõjale iseloomulikud jooned on ka infosõjas
Poliitikaanalüütiku, Venemaa presidendi Vladimir Putini endise majandusnõuniku Andrei Illarionovi sõnul on infosõjas samu elemente, mida on klassikalises sõjas. Illarionov rääkis täna Tallinnas Avatud ...
Putini endine nõunik: Obama ja EL julgustavad Putinit, öeldes "me ei sekku sõjaliselt"
Endine Vladimir Putini nõunik Andrei Illarionov ütes tänasel Riia julgeolekukonverentsil, et tema arvates ei lahene Ukraina konflikt muul moel kui ainult sõjaliselt. Kõik, kes ütlevad "Ukraina kriisi ei ...

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
Nimekirjad

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
wiki tänubanner

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve