BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

NATO peasekretär: Vene väed liiguvad Ukraina piiri poole

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Venemaa väed liiguvad üha lähedamale Ukraina piirile ja Moskva jätkab separatistide välja õpetamist riigi idaosas, andes neile vajalikku varustust, teatas NATO peasekretär Jens Stoltenberg.

"Me näeme Vene vägesid liikumas lähemale Ukraina piirile," ütles julgeolekuliidu juht Stoltenberg Reutersi andmetel EL-i välispoliitika juhi Federica Mogheriniga pressikonverentsil viibides.

"Venemaa jätkab separatistide toetamist, kui koolitab neid, annab neile varustust ning toetab neid samuti Vene erivägedega, kes asuvad Ukraina idaosas," lisas Stoltenberg.

Ukraina president Petro Porošenko teatas, et on käskinud sõjaväejuhtidel saata piirkonda täiendavaid armeeüksusi, et kaitsta linnu riigi ida- ja kaguosas Venemaa poolt toetatud separatistide võimalike rünnakute eest.

"On loodud mitu uut sõjalist üksust, mis saavad kiiresti reageerida rünnakutele Mariupoli, Berdyanski ja Kharkivi linnades ning Põhja-Luganskis," kirjeldas Porošenko.

Ukraina president kutsus julgeolekujuhid kokku pärast seda, kui venemeelsed separatistid korraldasid Ida-Ukrainas valimised ja kuulutasid piirkonna Donetski "rahvavabariigiks". Oma tegevusega pingestavad nad Kiievit ja Läänt, kes on kutsunud hääletust ebaseaduslikuks.

RahvusRinghääling

Kliki ka nendele artiklitele:
* Spiegel: Merkel jätab kohtumise Putiniga ära
... valimised kaotanud Stoltenbergi uue töökoha leidmisel määravaks. Mõistega "Tööpartei" on huvitav ilmselt teada, ...
* Lühidalt - 01.10.14 (täiendatav)
NATO peasekretäriks sai sotsialist - see ei lõhna hästi. Jens Stoltenberg (Norra Tööpartei), kes on alates tänasest NATO uus peasekretär, ütles, et allianss tahab Venemaaga konstruktiivseid sidemeid. Stoltenbergil ...
* ERR intervjuu NATO juhiga: Kreml mõtleb nagu külma sõja ajal
... sest see näitab Eesti tahet kollektiivkaitsele oma panus anda. Me hindame seda kõrgelt. See näitab solidaarsust. Milliseid soovitusi on teil NATO järgmisele peasekretärile Jens Stoltenbergile? Mida tuleks ...
* Lühidalt - 10.09.13
... võitja on Erna Solbergi juhitud konservatiivne partei Høyre.  See partei sai parlamendis 18 kohta juurde. Norra meedia andmetel edastas Stoltenberg Solbergile valimisvõidu puhul õnnitlused.

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
teenetemärkidest

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
wiki tänubanner

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve