BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Ukraina ajaleht: Duumasaadik tahab Putini spermaga eliidi luua

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Venemaa riigiduuma saadik Jelena Borisovna Mizulina tegi ajalehe Trust andmeil ettepaneku jagada igale Venemaa naisele president Vladimir Putini spermat, et luua uus sõjaväeline ja poliitiline eliit.

Duumasaadik, kes on ühtlasi ka riigi naisasjade parlamentaarse komisjoni esinaine, tegi vastava ettepanku Venemaa riigiduumale sel nädalal, kirjutab uudisteportaal NY Daily News Ukraina väljaandele viidates.

Filosoofiadoktorist Mizulina ütles kolleegidele viljakust käsitleval ümarlaual, et Putini sperma jagamine tulevastele emadele aitaks süvendada patriotismi Venemaal.

Duumasaadiku sõnul on tema plaan lihtne: igale naisele saadetakse sperma postiga koju, misjärel on naistel võimalik rasestuda & Putini järglane ilmale tuua.

Lapsed hakkaksid õppima spetsiaalsetes internaatkoolides, kus nad keskenduksid sõjaväelisele väljaõppele. Nende emadele maksaks riik aga heldelt elatusraha.

Vene riigiduuma ei ole Mizulina ettepanekut veel arutama hakanud.

www.DELFI.ee

Kliki ka nendele artiklitele:
* Taavi Minnik: Vene hing ja palja torsoga Vladimir Putin kala püüdmas
... suur. Vene ajaloolises mälus on Ivan Julma (Иван Грозный, otsetõlkes Ivan Ähvardav või Ivan Hirmuäratav) aegadest peale tugevalt kinnistunud kuvand valitsejast, kui tsaar-isakesest (царь-батюшка), kes ...
* Mida külvad, seda lõikad
... midagi ette võtta – täpselt nii, nagu läks pärast sõda Gruusia vastu 2008. aastal. Võib ju olla, et Lääne sanktsioonide see osa, mis puudutab viisakeeldusid Venemaa ametiisikutele, ei avalda Moskvale mingit ...
* Maailm on venemaa kurjuse suhtes hambutu
... kogu aeg kõigi muude võimalike meetmete ümber. Peamiselt on olnud arutuse all sündmuste eest vastutajatele viisakeeldude kehtestamine, eri valdkondades Venemaaga tehtava koostöö ülevaatamine ja majandussanktsioonid. ...
* Putini eraelu – Venemaa tähtsaim riigisaladus
... kuud rase, ja peatselt liikusid internetiavarustes ringi juba kuulukad, et ta oligi isakesele sünnitanud poeg Spiridoni. See oli muidugi totakas lorijutt, mida netieided plärasid. Avalikkuse eest kadunud ...

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
Maaomanik

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
EI piirilepingule

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve