BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Mihkelson: hirmutav analüüs “rassisõjast” Venemaal

E-kiri Print PDF
(0 hindajat, keskm. hinne 0 (maks.5))
Kliki ka nendele artiklitele:
Kliki ka nendele artiklitele: 129 aastat kindral LARKA sünnist ...Kotkaristi 1. järguga. KLIKI täpsustamiseks SIIA Ääremärkusena tänase päeva osas võiks märkida seoseid Staliniga. 1921. a. sündis A. Larka ...
... rõõmsad, sest nende soov jätkata putinliku imperialismipoliitikat on täitunud. Kui Marko Mihkelson mainib suhteliselt lühidalt ja konkreetselt, et Medvedjevi astumisega Putini asemele ei juhtu venemaa ...
... liige Marko Mihkelson võrdleb Saksamaa ekskantslerit, gaasijuhtme Nord Streami rajajat Gerhard Schröderit kunagise Saksa välisministri Ribbentropiga, kes otsustas... Ka sakslased hakkavad mõistma Läänemere ...

 

Riigikogu liikme Marko Mihkelsoni hinnangul on “rassisõda” Venemaal loonud pinnase nii sisemisele kui väljapoole suunatud võõravihale, mis kahtlemata mõjutab ka riigi juhtkonna käitumist.

 

Analüütiline internetiportaal polit.ru avaldas sellel nädalal väga huvitava analüüsi võõraviha levikust ning äärmusradikaalide korraldatud vägivaldsete rünnakute kasvust Venemaal, kirjutab Mihkelson oma ajaveebis.

 

Ainuüksi selle aasta algusest on peamiselt Moskvas, aga ka teistes linnades vene äärmuslaste poolt tapetud juba vähemalt 37 ja vigastatud 151 inimest. Peamiselt on ohvriteks Kesk-Aasia päritolu immigrandid.

 

2. märtsil toimunud kohalikel valimistel radikaale edu ei saatnud. Samas märgitakse analüüsis, et võimude vastutegevuses on sageli märklauaks mitte äärmusjõud, vaid lihtsalt Kremli poliitilised oponendid. Olgu need siis erakonnad nagu Paremjõudude Liit või kodanikuorganisatsioon “Beslani hääl”.

 

Kuna vastutegevus radikaalidele süüdimõistvate kohtuotsuste näol on siiski väga mannetu, pole välistatud, et võimud kas ei suuda või kohati ei tahagi võõraviha piisavalt ohjeldada. Igatahes peaksid rahvusvahelised organisatsioonid (näiteks ka Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee) sellele murettekitavale teemale suuremat tähelepanu osutama.

Delfi.ee

Kommentaare (0)

Lisa oma kommentaar


busy
 
President

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
EI piirilepingule

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve