BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Internetilingid
Web LinksLingid, mis pajatavad meie suhetest, suhtumistest ja müütidest suure idanaabriga.
Näita # 
# WeebiLink Klikkimisi
1 Baltikumi heast elust NSVL-is
Tegemist on meie saidi lugeja poolt saadetud lingiga, milline kajastab tegelikkust meie (Baltikum) "heast elust" NSVL-i päevil.
See on müüt, mis pole kustunud paljude inimeste teadvuses.

NB!Leht on venekeelne.
957
2 www.našistid.soviet union
Autentne putinjugendi netipesa.
sealt leiab kõike: et Eestis on riiklik fašism ja et Gruusia kuulutas venemaale sõja ja ...

Peamine - kõik mõisted on peapeale pööratud.

Tegemist on naljalehega, mille lugemisel tuleb kasutada koodi (loed ühtemoodi, mõistad teistmoodi) ligikaudu järgmiselt:

FAŠIST (loe) DEMOKRAAT (ja vastupidi);
ANTIFAŠISM (loe) ANTIDEMOKRAAT (ja vastupidi);
PATRIOTISM (loe) ŠOVINISM (ja vastupidi)...
990
3 Deportation from Estonia in 1941 and 1949
In 1940, based on the secret protocols of the Molotov-Ribbentrop Pact concluded with Nazi Germany, the Soviet Union occupied the Republic of Estonia and annexed it. In the hope that surrendering would save Estonia from destruction, Estonian leaders directed their people to surrender without a fight. Unfortunately that decision did not save Estonia from terror. Nearly a third of the population suffered in one way or another. According to the "White Paper" compiled by the Commission established by the Riigikogu of the Republic of Estonia, direct human losses reached 180,000 or 17 per cent of the Estonian population. In the United States such a percentage of the pre-war population would have meant the loss of 22.4 million, in Germany the loss of 13.7 million, in Great Britain the loss of 8.1 million and in Sweden the loss of 1.1 million people.
936
4 ÜLEVAATEID OKUPATSIOONIAJAST
I. EESTI RIIGI HÄVITAMINE
II. RAHVA HÄVITAMINE
III. VASTUPANU
810
5 Kommunismi Kuritegude Uurimise Sihtasutuse koduleht
On küsitud, miks on Eestil vaja veel ühte asutust, mis on seadnud oma eesmärgiks kommunismi kuritegude uurimise ja teadvustamise. Meil on olemas „Memento”, Max Jakobsoni komisjon, president Ilvese poolt ellu kutsutud „Mälu” Instituut, kas tõesti sellest juba ei piisa? Kommunismi Kuritegude Uurimise Sihtasutuse sihid on neist siiski mõnevõrra erinevad. Kui eelpoolmainitud asutused tegelevad peaasjalikult totalitaarsete reziimide poolt Eestis toime pandud kuritegudega, siis uue sihtasutuse eesmärk on neile ja teistes maades eksisteerivatele analoogsetele ettevõtmistele tuginedes saavutada kommunismi kuritegude hukkamõistmine maailmas samal kombel, nagu seda on tehtud natsismi kuritegudega. Tegemist on rahvusvahelise sihtasutusega, mille tegevus on algusest alates suunatud Eestist välja, üritades kaasa aidata sellele, et rahvuslikul tasemel teostatud ja teostatavad uurimused tõepoolest maailma jõuaksid.
788
6 Kommunismiohvrite virtuaalmuuseum
Kommunismiohvrite virtuaalmuuseumi missiooniks on praeguse ja tulevaste põlvkondade harimine kommunismi ajaloo ja pärandi teemal, näidates kommunismi kuritegusid ja mälestades ohvreid.

"See on võimalus saada uusi teadmisi 20. sajandi kõige surmavamast ja ohtlikumast "ismist," mis kestab seni ja millel on üle 100 miljoni ohvri," ütles avatava muuseumi loomise eestvedaja on ajaloolane Lee Edwards
2269
erakond

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
EI piirilepingule

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve