BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Internetilingid
Web LinksOlgu siin avaldatud netileiud, mis ühel või teisel moel silma ja kõrva hakanuna näivad, et nad seda väärt on ...
Näita # 
# WeebiLink Klikkimisi
1 Mõtelused e. Savisaare tegelik blogi
Sahistatakse, et Savisaar olla vene putšistide poolt välja valitud Eesti NSV kuberneriks, kui putš õnnestunuks. Ja räägitakse, et Savisaar soovis kogu hingest ENSV säilitamist, kuid majandusinimesena arendas ning aktsepteeris ta igati ideed IME'st (isemajandavast Eestist NSVL koosseisus). Ning sosistatakse, et teda ajas omal ajal täiesti marru mõte rubla asemel krooni kasutuselevõtmisest.

Ja siis pajatatakse veel, et kuigi oli ammu märgata, et ühiskond ei pääse muutusteta ning iseseisvusprotsess on pöördumatu, jätkus sm. Savisaarel endiselt südikust pajatada sotsialismi ülesehitamise vajadusest ning selle ideoloogilistest õigustustest.

Aga mida ütles sm. Savisaar nendel aastatel ise? Loe ...
1074
2 MilitaarFoorum
Eestikeelne militaarfoorum - jõulised arutelud jõulistest asjadest.
1591
3 ÖöHäbi infosait
Mineviku mõtteviisiga e. tagurlike venelaste poolt loodud koduleht sovjetiaja mälestusteks ning lootustega sovjetistani tagasitulemiseks.

Ise kutsuvad nad ennast vampiirilikult öö valvuriteks - notšnoi dozor. Sellest nimest ka eestimaalaste seas levinud moonutus - ÖöHäbi (notšnoi pozor)

Omaette neid iseloomustavaks näitajaks on selline asjaolu nende kodulehel, et kui kruvida ennast selle kodulehe allaserva (alternatiivina: minna kontaktidesse), siis leiab sealt nende e-kirja aadressi, mis olevat justkui eesti oma (info@dozor.ee). Samas aga sellele klikkides avaneb aadress hoopis soome serveris (info@jarvenpaankeskusta.fi)
1424
4 Kommunismikuritegude Uurimise Sihtasutus
27.05.08. a. alustas Eestis tegevust kommunismikuritegude uurimise sihtasutus, mille peamine eesmärk on nende kuritegude uurimine ja tutvustamine rahvusvahelisel tasandil.

Sihtasutuse missioon on kommunismi kui kuritegeliku ideoloogia tingimusteta hukkamõist, samal kombel nagu seda on tehtud natsisimiga, teatas sihtasutuse esindaja.
1099
5 Kommunismi kuritegude virtuaalmuuseum
Muuseumi missioon on teavitada praegusi ja tulevasi põlvkondi kommunismi kuritegudest ning mälestada rohkem kui sadat miljonit kommunismiohvrit.

Sihtasutuse auesimees on USA president George W. Bush, fondi nõukogu liikmete hulka kuulus ka Lennart Meri.
671
6 Terror-99
Vene/ingliskeelne leht, mida iseloomustab üks ja lihtne küsimus - ÖELGE MEILE TÕTT!

Kuid venemaal ei räägita tõtt ja need "uudishimulikud" uurivad ise.

... A Bloody September - In September 1999, a series of middle-of-the-night explosions shook Russian cities destroying several apartment blocks. More than 300 people died as they slept. The attacks, attributed to Chechen separatists, boosted the popularity of the hawkish would-be President Vladimir Putin. Then, a strange thing happened. A bomb was defused by the local police, and the trail of evidence led to the door of the FSB, the secret service. The FSB was forced to admit "an ill-conceived exercise", which was remarkably similar to the earlier explosions. Ever since, a question has lingered over Mr. Putin's presidency: Who Done It? Why was the “esxercise” incident covered up?Witnesses disappeared? Inquisitive journalists intimidated? Critical TV stations closed down? And who was behind the assassinations of two members of Russian Parliament, who persisted with their own investigation? ...
705
7 Sugupuu
Kas Konstantin Päts on su sugupuus? On ta su veresugulane või lihtsalt suguvõssa kuuluv?

Aga Lennart Meri? Või Mart Laar?

Pagan seda teab. Uuri järele ...

Geni.com on üks suuremaid sugupuude andmebaase maailmas ning teatud ulatuses tasuta kasutatav.
510
President

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
wiki tänubanner

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve