BH RuZZland

Russian PROSAIC!

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Internetilingid
Web LinksLingid, millised on seotud meie kodumaa, Maarjamaaga. Need lingid peegeldavad eestlase õiglast suhtumist ja armastust oma kodumaasse ning näitavad seda ennastsalgavust ja ohverdust, mida kodumaa nimel on eestlased suutelised kandma.
Näita # 
# WeebiLink Klikkimisi
1 Eesti Lennuväepoiste Klubi
Nad kõik olid sündinud iseseisvas Eesti Vabariigis. Nende õpetajateks koolis olid eruteeritud, eestimeelsed õpetajad, kes oskasid sisendada noortesse rahvuslikku iseteadvust, aatelisust ja kodumaa armastust. Valdav osa tolle aja noortest võttis aktiivselt osa tollal tegutsenud noorteorganisatsioonide tegevusest, kus neisse sisendati kaitsevalmiduse tahet, et vajadusel kaitsta oma kodumaad.

Nende noorte unistused ja tulevikukavad aga purunesid täielikult, kui Eesti Nõukogude Liidu poolt 1940. aastal vägivaldselt okupeeriti ja annekteeriti...
893
2 Vaba-Sõltumatu Kolonn Nr.1
2043
3 www.EestiLeegion.com
... Meie ajalugu on olnud kirev ja karm, ikka ja jälle oleme pidanud oma vabadust kaitsma.

See, mida tegi punarežiim Eestis 1940-1941, äratanuks surnuteski ründaja. Midagi seesugust pole selle maa, ta inimeste ja majandusega iialgi korda saadetud. Selle režiimi arvele langeb veerandi eestlaste kas hukkamine või kodumaalt lahkuma sundimine. Sellist inimkaotuste hulka ei ole ühelgi maailma maal, ega rahval, II maailmasõjas. Olgu need siis soomlased, poolakad, juudid või kes tahes.

Kui selles olukorras poleks sõjas sündinud sõda selle vastu, kes seda teinud, siis tuleks selle maa inimesed tunnistada enesetapjaks. ...
785
4 Terve Mõistuse Sündikaat
Portaal konservatiivsele rahvuslusele.

"Kas teile ei tundu kohati, et elu on hulluks läinud? Et see, mis Eestis ja maailmas toimub on absurdne, nõme, tülgastav? Tundub, et terve mõistus ja normaalsus on surutud ühiskondlikus infoväljas äärealadele ning sallivuse ja mitmekesisuse sildi all on meid - ühiskonna enamust - võetud ebanormaalsuse pantvangi?

Terve Mõistuse Sündikaat kavatseb anda vastulöögi sellele ebanormaalsusele!"
868
5 Eesti Vabadusvõitlejate Liit
EVVL liikmed
# Eesti Vabadusvõitlejate Tallinna Ühendus
# Tartu Vabadusvõitlejate Ühendus
# Võrumaa Sõjameeste Ühendus
# Sakala Sõjameeste Ühendus
# Eesti Sõjameeste Pärnu Ühendus
# Eesti Leegioni Veteranide Virumaa Klubi
# Läänemaa Vabadusvõitlejate Ühendus
# Valgamaa Vabadusvõitlejate Ühendus
# Raplamaa Vabadusvõitlejate Ühendus
# Jõgevamaa Vabadusvõitlejate Ühendus
# Saaremaa Vabadusvõitlejate Ühendus
# Ida-Virumaa Vabadusvõitlejate Ühendus
# Põlvamaa Vabadusvõitlejate Ühendus
# Hiiumaa Vabadusvõitlejate Ühendus
# Vabadusvõitlejate Järva Ühendus
# Klubi "Wiking-Narva"
# Eesti Lennuväepoiste Klubi
764
6 Eesti Kaitsevägi
Kaitsevägi kui institutsioon ei vaja ilmselt tutvustamist ja tema vajadus põhjendamist.

Nende koduleht on aga avalik kanal, mille kaudu saad teha tutvust meie kaitseväe igapäevaste tegemiste ja toimetamistega.
532
7 Kaitseliit
Me teame ja usume sellesse organisatsiooni.

Seni kuni eksisteerib Kaitseliit, seni eksisteerib meie kodumaal inimesi, kellel on tahe ja julgus kaitsta oma maad, rahvast ja oma perekonda.
1097
8 Heinar Kudevita koduleht
Lugupeetud külastaja. Sinu ees on ühe eaka mehe kodulehekülg. Ma ei ole kindel, kas see suudab Sind huvitada, kuid loodan siiski, et mälestused elatud elust on väärt, et neid korrakski sirvida. Olen kirja pannud niihästi seda, mis on juhtunud otseselt minuga, kui ka seda, milline oli ajastu minu elu jooksul. Kui Sa oled otsustanud lugemist jätkata, oled teretulnud. Kõike, mida olen kirja pannud, samuti ka minu albumites leiduvaid pilte võid vabalt kasutada. Loodan, et jätad endast teate ka minu külalisteraamatusse. Head lugemist!
644
9 Olev Teder: leitnant Kuperjanov'i mõistatus
Vahetult enne Paju lahingu 90. aastapäeva sai harrastusajaloolane Olev Teder valmis dokumentaalfilmi "Leitnant Julius Kuperjanovi rääkimata elu". Suvel ilmunud raamatu "Kutsar" põhjal valminud filmiga soovib Teder tõestada, et Vabadussõja kangelast Kuperjanovit on tänaseni valesti mõistetud.

Olev Teder kirjutab:
Vabadussõja võrreldamatu kangelase leitnant Julius Kuperjanovile on meeletut ülekohust tehtud. Koduleht www.kuperjanov.ee purustab Kuperjanovi kohta käivad väärlegendid, peletab pärast arhiivimaterjalide süvendatud uurimist kõik leitnandi kohta käivad nn. halvamaigulised solvangud, õilistab jäädavalt leitnandi ohvitseri au ning nime. See, mis juhtus leitnant Kuperjanoviga Vabadussõjas ja kuidas mustati tema tegusid sõjajärgse Eesti Vabariigi juhtide poolt seostub kaudselt nn. vapside mahasurumisega ja noore riigi "mahamüümisega" kommunistlikule Venele. Rõhutan veelkord, et minu uurimus vältas järjestikku 200 arhiivitubade päeva ning ületas mitmekümnekordselt!! ajaloolaste poolt uuritu, kuna varasemate uurijate nimed on ühel käe sõrmedel ülesloetavad ning osa materjale isegi puutumata, rääkimata dokumentide asjakohasest analüüsist.

Lugupidamisega, kodu-uurija Olev Teder
744
10 HISTRODAMUS
Histrodamuse eesmärgiks on suurendada inimeste arusaama ajaloo voolust ja ajaloos toimunud protsessidest.
1324
11 Rahvuslaste Tallinna Klubi
Rahvuslaste Tallinna Klubi pooldab Eesti riikliku iseseisvuse ning Eesti rahvusriikluse taastamist.

Mõlema eesmärgi saavutamine on seda kergem, mida rohkem on haritud ja tegusaid inimesi. Selliste inimeste lisandumise nimel Rahvuslaste Tallinna Klubi tegutsebki, harides igakülgselt nii oma liikmeid kui ka teisi inimesi.
562
12 Eesti Vabaduse Rist
Hariduslik veebileht

Lehe eesmärgiks on tutvustada Eesti tähtsaima sõjalise autasu, Eesti Vabaduse Risti, ajalugu & selle kavalere!
556
KOV valimine vaid kodanikele

Rahvusliku mõttelaadi toetuseks

BHR on tänulik toetuse eest!

Summa: 

Head BHR austajad!

Meie leht sattus pahade inimeste rünnaku alla, mis sundis tegema korrektiive lehe toimimises.
Seetõttu on alates detsembrist 2014. a. BH RuZZland kolinud uuele aadresile:
http://BHRuZZland.balanss.ee


Vanal (käesoleval) aadressile jääb arhiiv, mille kaudu pääseb ligi varasematele materjalidele (artiklid, kirjutised aastatest 2007 - 2014). Uuel ülalnimetatud aadressil asub aga leht uues kuues ja loodetavasti mitte halvem, kui oli vana.

Oleme jälle koos ning alati teadlikud idanaabri kurjusest.

BHR meeskond

AutoTranslation

English Chinese (Traditional) Finnish French German Russian Swedish Latvian Lithuanian Ukrainian Estonian
wiki tänubanner

BHR Cinema

Viimati lisandunud videofail


Kasakate palve